Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHT  → Věda a výzkum → Studentská vědecká konference
iduzel: 6080
idvazba: 6858
šablona: stranka
čas: 15.8.2018 16:21:09
verze: 4449
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Studentská vědecká konference

Fakulta chemické technologie VŠCHT Praha se dlouhodobě snaží zprostředkovávat kontakty mezi svými studenty a průmyslovými podniky. Jednou z aktivit spadajících do této oblasti je i každoroční soutěž studentů, na níž prezentují výsledky své odborné práce - studentská vědecká konference (SVK). V roce 2017 je její termín určen na pondělí 20. listopadu.

Rozdělení do sekcí a anotace prací lze najít na stránce https://svk.vscht.cz/

Stalo se již tradicí, že kromě hodnocení příspěvků komisemi složenými z pedagogů VŠCHT jsou práce studentů hodnoceny a oceňovány i věcnými či peněžitými cenami zástupci průmyslové sféry. Pokud se chcete touto formou seznámit s našimi studenty (a Vašimi případnými budoucími zaměstnanci) a můžete touto formou povzbudit zájem o náš společný krásný a náročný obor kontaktujte prosím tajemnici fakulty Ing. M. Šáchovou.

V případě, že byste se rozhodli některé práce ocenit finančně a potřebujete pro tuto formu sponzorování studentů uzavřít zvláštní darovací smlouvu, je možné tak učinit prostřednictvím fakultního nadačního fondu. Návrh smlouvy Vám v takovém případě rádi zašleme. Případné finanční nebo jiné ocenění je samozřejmě možné poskytnout rovněž přímo na místě.

Rádi Vás přivítáme buď přímo v místě jednání jednotlivých sekcí (viz výše), nebo v době od 8:30 do 8:50 děkanátě FCHT (budova A), kde Vás zástupci vybraných sekcí vyzvednou.

Aktualizováno: 15.11.2017 12:29, Autor: Ondřej Kundrát

KódASCDESC Název dokumentuASCDESC Platné odASCDESC Platné doASCDESC
Anotace prací z minulých ročníků SVK


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Děkanát FCHT, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi