Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHT  → Studium → Uchazeč → Medailonky absolventů → Kateřina Prausová
iduzel: 53991
idvazba: 62452
šablona: stranka_obrazek
čas: 2.3.2021 02:43:39
verze: 4827
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Kateřina Prausová

Kateřina Prausová

Absolvovala jsem magisterský program Výroba léčiv na VŠCHT v Praze a zároveň Therapeutical Technologies na FHNW v Basileji v rámci programu Double Degree, který vznikl díky spolupráci obou univerzit. Po studiu jsem se vrátila zpět do Švýcarska, kde jsem nastoupila do farmaceutické inovativní firmy Vifor Pharma na pozici Data Management Trainee.

Pracuji v malém komerčním týmu, kde jsem po pár měsících dostala nabídku na stálou pracovní pozici ESA Business Specialist. Veškeré aktivity našeho týmu jsou zaměřeny na americký trh, konkrétně na léky pro léčbu anémie u pacientů s chronickým onemocněním ledvin. Mám na starost širokou škálu úkonů - přes reporting, analýzu a zpracování dat, tvorbu edukačních a marketingových materiálů atd.

Na naší fakultě jsem získala podstatné vědomosti o farmaceutickém a chemickém průmyslu, měla příležitost se setkat a učit se od odborníků v oboru, a podívat se i do samotné výroby léčiv. Díky studiu v zahraničí jsem poznala i jiné vysokoškolské přístupy ve výuce, významně si zlepšila jazykové dovednosti a navázala nové kontakty. 

Aktualizováno: 19.4.2020 17:40, Autor: Ondřej Kundrát

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Děkanát FCHT, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi