Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHT  → Studium → Bakalářské studium → Pro 2. ročníky
iduzel: 9491
idvazba: 40152
šablona: stranka
čas: 22.2.2018 21:51:38
verze: 4219
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Pro 2. ročníky

Výběr předběžných témat bakalářských prací

Témata bakalářských prací vypisovaná v letech:
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013  | 2012 | 2011 | 2010 2009 | 2008 | 2007

Níže naleznete nabídku předběžných témat vašich budoucích bakalářských prací. Výběrem tématu vyjádříte také svůj zájem o některý z ústavů Fakulty chemické technologie, na kterém budete absolvovat bakalářskou práci a případně i laboratoře oboru. Nejedná se v žádném případě o definitivní názvy ani o přesné vymezení obsahů bakalářských prácí, neboť oficiální zadání tématu bakalářské práce proběhne až koncem 5. semestru.

V týdnu od 20. do 24. března bude organizován „Týden otevřených dveří“, určený pro studenty, kteří by se chtěli seznámit s problematikou řešenou na daném ústavu. Pokud vám termíny nebudou vyhovovat, tak se můžete obrátit na uvedené kontaktní osoby a domluvit se na individuálním termínu. (Začátky jednotlivých prohlídek, uvedené v této tabulce, byly na některých ústavech upraveny od první verze harmonogramu.)

Výběr předběžných témat bakalářských prací bude probíhat následujícím způsobem:

 

1. kolo výběru

V pondělí 20. března bude zahájeno 1. kolo výběru. Během následujících tří týdnů máte možnost si témata vybírat. Doporučujeme vám obracet se na vedoucí popř. konzultanty prací a žádat je o bližší informace k dané práci.

Své rozhodnutí, které bude zahrnovat pouze jedno vybrané téma, sdělte prosím paní Kohoutové na děkanát (e-mailem nebo ústně).
V pátek 7. dubna ve 12:00 bude výběr uzavřen. Pokud bude na jedno téma přihlášeno více studentů nebo k danému vedoucímu práce se na různé práce přihlásí dohromady více než 3 studenti, ústavy si vyberou a zbylí studenti si budou muset najít jiné téma v kole druhém. Konečné výsledky 1. kola výběru budou zveřejněny nejpozději ve čtvrtek 13. dubna.

Každý z vás budete mít možnost sledovat aktuální stav přihlášených a výsledky konečného výběru na této stránce (aktualizace bude prováděna zhruba 2x týdně, zpravidla v úterý a v pátek).

Pokud své původní rozhodnutí z jakýchkoliv důvodů změníte, lze si vybrat jiné téma a změnu nahlásit na děkanátu fakulty.

2. kolo výběru:

Další, 2. kolo výběru bude zahájeno v úterý 18. dubna a výběr bude ukončen v pátek 28. dubna ve 12:00. Bude probíhat ve stejném režimu jako 1. kolo. Konečné výsledky výběru budou zveřejněny do pátku 5. května. Pokud i po 2. kole zůstane neumístěn větší počet studentů, bude vedením fakulty rozhodnuto o eventuálním zahájení ještě jednoho dodatečného výběrového kola, v případě neumístění pouze malé skupiny studentů rozhodne o jejich přidělení na ústavy děkan a o tématech jejich práce vedoucí ústavů. 

Poznámky:

  • V seznamu předběžných témat bakalářských prací jsou některá témata uzavřena pro výběr. Na daném tématu již pracuje student jako pomocná vědecká síla a obvykle je toto téma i součástí prezentací na vědecké studentské konferenci.
  • S dotazy ohledně organizace výběru témat se obracejte na děkanát fakulty. Dotazy na faktickou náplň bakalářských prací směřujte na vedoucího popř. konzultanta daného tématu. Kontaktovat vedoucího (či konzultanta) tématu se doporučuje vzhledem k tomu, že tak získá víc informací pro výběr mezi studenty přihlášenými na stejné téma a v případě zájmu více studentů o danou problematiku může doporučit podobné téma.
  • V případě, že se někteří studenti nezúčastní výběru předběžných témat bakalářských prací, rozhodne o jejich přidělení na ústav děkan a o tématu jejich práce pak vedoucí ústavu.
  • Pokud máte zájem o bližší informace o ústavech nebo budete mít potíže s kontaktem na vedoucí prací, obraťte se na tajemníky popř. vedoucí ústavů.
  • Studenti kombinovaného studia z Univerzitního centra v Litvínově, jejichž téma bakalářské práce je připravováno ve spolupráci s jejich zaměstnavatelem, se výběru témat neúčastní. O svém záměru však musí informovat paní Peleškovou.
  • Výběr se týká všech studentů druhého ročníku, tedy i těch, kteří druhý ročník opakují.
Aktualizováno: 4.5.2017 17:28, Autor: Ondřej Kundrát

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Děkanát FCHT, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi