Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHT  → O fakultě → Akademický senát
iduzel: 6057
idvazba: 6835
šablona: stranka_ikona
čas: 24.1.2017 07:58:40
verze: 3352
uzivatel:
remoteAPIs:
Obnovit | RAW

Akademický senát

Seznam členů

Předseda

  • Ing. Milan Kouřil, Ph.D. (Ústav kovových materiálů a korozního inženýrství, 106) 
    místnost A60a, tel.: (+420) 220 444 275, e-mail: milan.kouril@vscht.cz

Místopředsedové

Členové

  • Ing. Michal Novák, Ph.D. (Ústav chemické technologie restaurování památek, 148)
    místnost: A65a, tel.: +(420) 220 443 791, e-mail: Michal.Novak@vscht.cz

  • Ing. Eva Gregorová, CSc. (Ústav skla a keramiky, 107) 
    tel: +(420) 220 444 097/4 132, e-mail: eva.gregorova@vscht.cz

  • Ing. Miloslav Lhotka, Ph.D. (Ústav anorganické technologie, 105) 
    místnost: AS029a, AH08, tel.: +(420) 220 444 190/5 019/4 287, e-mail: lhotkam@vscht.cz

  • Ing. Jan Patera, Ph.D. (Ústav organické technologie, 111) 
    místnost: A73a, tel.: +(420) 220 444 223, e-mail: pateraj@vscht.cz

  • Ing. Jiří Jirát, Ph.D. (Laboratoř informatiky a chemie, 143; CIS, 997) 
    místnost: BZ12c, tel.: +(420) 220 444393, e-mail: Jiri.Jirat@vscht.cz

  • Ing. Dana Bílková (Ústav organické technologie, 111, studentka DSP)
    místnost: A67, A205, tel.: +(420) 220 445 047/4 443, e-mail: Dana.Bilkova@vscht.cz 

  • Bc. Alexandra Šenková (studentka Mgr.)
    e-mail: Alexandra.Senkova@vscht.cz

  • Bc. Jakub Chvosta (student Mgr.)
    e-mail: Jakub.Chvosta@vscht.cz
Aktualizováno: 20.1.2017 13:35, Autor: Ondřej Kundrát

KódASCDSC Název dokumentuASCDESC Platné od Platné do
Volební a jednací řád akademického senátu fakulty24.05.2011
Zápisy z AS 2016
Zápisy z AS 2015
Zápisy z AS 2014
Zápisy z AS 2013
Zápisy z AS 2012
Zápisy z AS 2011
Zápisy a AS 2008–2010

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi