Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHT  → O fakultě → Akademický senát
iduzel: 6057
idvazba: 6835
šablona: stranka_ikona
čas: 29.6.2017 05:27:35
verze: 3733
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Akademický senát

Termíny zasedání AS FCHT v letním semestru 2017

Termíny zasedání AS v letním semestru jsou 16. 2., 30. 3., 20. 4. a 11. 5. vždy od 13:00 v zasedací místnosti děkanátu FCHT.

Seznam členů

Předseda

  • Ing. Milan Kouřil, Ph.D. (Ústav kovových materiálů a korozního inženýrství, 106) 
    místnost A60a, tel.: (+420) 22044 4275, e-mail: milan.kouril@vscht.cz

Místopředsedové

Členové

  • Ing. Michal Novák, Ph.D. (Ústav chemické technologie restaurování památek, 148)
    místnost: A65a, tel.: +(420) 22044 3791, e-mail: Michal.Novak@vscht.cz

  • Ing. Eva Gregorová, CSc. (Ústav skla a keramiky, 107) 
    tel: +(420) 22044 4097/4132, e-mail: eva.gregorova@vscht.cz

  • Ing. Miloslav Lhotka, Ph.D. (Ústav anorganické technologie, 105) 
    místnost: AS029a, AH08, tel.: +(420) 22044 4190/5019/4287, e-mail: lhotkam@vscht.cz

  • Ing. Jan Patera, Ph.D. (Ústav organické technologie, 111) 
    místnost: A73a, tel.: +(420) 22044 4223, e-mail: pateraj@vscht.cz

  • Ing. Jiří Jirát, Ph.D. (Laboratoř informatiky a chemie, 143; CIS, 997) 
    místnost: BZ12c, tel.: +(420) 22044 4393, e-mail: Jiri.Jirat@vscht.cz

  • Ing. Barbora Holubová (Ústav skla a keramiky, 107, studentka DSP)
    místnost: A07B, tel.: +(420) 22044 4175, e-mail: Barbora1.Holubova@vscht.cz 

  • Dominik Čapkovič (student Bc.)
    e-mail: Dominik.Capkovic@vscht.cz

  • Bc. Jakub Chvosta (student Mgr.)
    e-mail: Jakub.Chvosta@vscht.cz
Aktualizováno: 3.3.2017 15:59, Autor: Jan Kříž

KódASCDSC Název dokumentuASCDESC Platné od Platné do
Volební a jednací řád akademického senátu fakulty24.05.2011
Zápisy z AS 2017
Zápisy z AS 2016
Zápisy z AS 2015
Zápisy z AS 2014
Zápisy z AS 2013
Zápisy z AS 2012
Zápisy z AS 2011
Zápisy a AS 2008–2010

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Děkanát FCHT, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi